SRC Bilgisayar ve Yazılım

Nas Server (veri depolama) Kurulum

Günden güne artan veriler başınıza iş açabilir. elektrik kesilmesi, voltaj düşmesi, virüs bulaşması vs gibi durumlar yıllardır biriktirdiğiniz evraklarınızı, şirketinizin bilgilerini, fotoğraf ve videoları kaybetmenize neden olabilir. bu yüzden kullanılan harici harddisklerde yetersiz kalabilir.

Teknolojinin her geçen gün kendini geliştiği dünyada bu sorunlara en büyük kolaylık sağlayan yeniliklerin başında nas serverlar gelmektedir. hem ev kullanıcıları hem de iş kullanıcıları için vazgeçilmez olabilecek bir çözüm gibi görünüyor. nas serverlar ister ağ üzerinden ister network üzerinden kullanılabilmektedir. bu cihazlara bağlanan özel seri harddiskler sayesinde verileriniz kontrol altında tutulmaktadır.

Kendi işletim sistemi bulunan nas serverlar güvenlik açısından da yeteri kadar puan almış durumdadır. genellikle linux işletim sistemi ile çalışan sunucular içerisine monte edilebilen harddiskler sayesinde verileri güvenli bir şekilde saklamaktadır. bu nas lar normal sunucular gibi hem rack kabine monteli, hemde küçük portatif cihazlardır. genellikle 1 ila 6 adet harddisk yuvası bulunan cihazlar yüksek tb kapasitesi sağlamaktadır. ayrıca raid yapısı kullanılabilen nas serverlar disklerden herhangi biri bozulsa dahi diğer sağlam disklerin verilerin korumasına yardımcı olabilmektedir. nas serverlarda 6 dan daha fazla da yuva bulunabilir.

Nas serverlar ile ilgili fiyat bilgileri ve teknik detayları firmamızı arayarak 0312 419 41 30 numaralı telefondan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Şirketlere Yönelik Bilgisayar Bakım Anlaşması

Şirket ve işletmeler için, bilgisayarlarda meydana gelen en ufak bir problem hem çalışanlar için zaman kaybına, hemde maddi zararlara sebebiyet vermektedir,Bilgisayar problemleri oluştuktan sonra çözüm bulmaya değil, sorunların bir daha tekrarlanmamasına engel olmak gerekir. Kurumsal Bakım Anlaşması

Neden Bakım Anlaşması Yapmalıyım?
Bakım anlaşması şirketiniz teknik donanımını arttırarak sizlere daha sağlıklı çalışma ortamını sağlayacak bir olgudur.SRC bilgisayar ve Şirketiniz arasında karşılıklı mutabık kalarak imzalanan ve tüm bilgisayar bileşenlerini kapsayan Kurumsal Bakım Anlaşması ile şirketinizi daha verimli ve pozitif hale gelir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Teknik Özellikleri

Bilgisayarlarınızın arızalanması ve network yönetimi, server ve yazıcı teknik desteği,notebook ve masaüstü bilgisayarlarda yazılım desteği,
antivirüs ve diğer meteryallerin temini, firewall desteği gibi birçok alanı kapsamaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ankara ve İlçeleri İçin Geçerlidir.

Maliyetler Bilgisayar ve Diğer Materyallerin Fazlalığına Göre Değişkenlik Göstermektedir.

Kurumsal bilgisayar bakım anlaşması ay bazında 3/6/9/12 gibi periyotlarla yapılmaktadır fiyatları etkileyen etkenlerden biri kısa vadeli çalışmalardır.

SRC Bilgisayar Kızılay / Çankaya ve Diğer Semt ve Bölgelere Bilgisayar Servisi Yönünde Kalıcı Hizmet Vermektedir.