SRC Bilgisayar ve Yazılım

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma Yapıyoruz

Gelişen teknolojinin en çok nükseden problemi dijital ortamdaki veri kaybıdır. Fotoğraflar eskisi gibi albüm ve benzeri dosyalarda saklanamamaktadır. Dijital ortamdaki veri kaybına müdahale etmek uzmanlık gerektiren bir işlemdir. USB – Harddisk ve Notebooklarda yaşanan veri kayıplarını src bilgisayar olarak size dönüşüm sağladıktan sonra sizinde çek etmenizle kurtarma işlemini başlatıyoruz.Hasar görmüş cihazlarda veri kurtarma işlemi silinen verilere nazaran daha zordur.
Silinen USB bellekteki veriler resim ve dosyaların kurtarılma işlemleri firmamız tarafından uzman teknik personel tarafından yapılmaktadır.

Hangi Durumlarda Veri Kurtarma İşlemi Yapılmaktadır.

  • Format sonrası yaşanılan veri kaybı
  • USB bellekte kazara silinen veriler
  • Notebook ve Masaüstü bilgisayarlarda silinen dosyalar
  • Muhasebe programında yer alan müşteri ve dosya kaybı
  • Fotoğraf makinesinden silinen dosya kaybı
  • Taşınabilir harici hard diskten silinen ve bulunamayan veriler
  • Düşme ve çarpma sonucu çalışmayan cihazlardaki veriler
  • Kafa atan hard diskteki veri kayıpları
  • Dijital ortamda bulunamayan ofis ve benzeri programlar
  • Word ve benzeri dosyaların geri dönüşümden silinmesi sonucu olan veri kaybı
  • Virüs bulaşması sonucu çalışmayan klasör ve veriler
  • Trojen bulaşması sonucu silinen veri ve klasörler
  • Sıvı dökülmesi ile yaşanan arızalara yönelik veri kaybı
  • Yukarıda belirttiğimiz gibi dijital ortamda yaşanmış muhtelif veri kayıplarını uzman teknik personelimiz ile kişisel haklar gözetilerek kurtarma işlemi yapıyoruz.

USB ve benzeri materyallerdeki veri kaybının kurtarılması işlemi diğer cihazalara göre pratik bir işlemdir.

Veri Kurtarma İşlemi İçin Detaylı Bilgiyi Firmamıza Arayarak Öğrenebilirsiniz.

Veri Kurtarma İşlemi Fiyatları

Veri kurtarma işlemi için fiyatlar dosya boyutu ve cihazın arızasına göre değişkenlik göstermektedir, örneğin arızalı bir harddisk parçasını yeni bir parçayla değiştirmemiz gerekiyorsa mukabil olan en uygun ücret ile değişim gerçekleşir.

 

Veri Kurtarma Fiyatları

Kullandığınız alette oluşan teknik veya yazılımsal arızalar sebebi ile yıllardır özenle gizlediğiniz fotoğraflar, şirketinizin verileri hatıranda yok olabilir. verilerin kaybolmasına neden olan başlıca sebepler harddisk bozulması-düşmesi, elektrik akımının fazla olması, su baskın, yangın, virüs bulaşması gibi nedenlerdir.

kaybolan, silinen, hasar gören verilerinizi şirketimiz bünyesinde teknolojik ekipmanlardan oluşan servisimizde geri kurtarıyoruz. Ankara da 2010 seneninden beri faliyet gösteren firmamız yıllardır kızılayda sektörün lider firmalarından olmuştur.

data kurtarma mesuliyet ve teknik ehemmiyet arz eden bir işlemdir. bu sebeple vasati bir fiyat çıkmamaktadır. başka bir deyişle daha izah edici bir dil ile data kurtarmada sabit bir ücret yoktur. zira harddiskin meselesi, verinin boyutu, serviste harcanan müddet vs.. gibi etkenler dikkate alınarak data kurtarma fiyatı hesaplanabilir.

Data Kurtarma Ankara | SRC Bilgisayar

Son zamanda hızla gelişen teknoloji sayesinde işlerimizi artık tek tuş ile halledebiliyoruz. Evvelce bir hayal olan bilgisayarlar şimdi zaruri bir ihtiyaç bizim için. Yer ve vakit kazanmak açısından artık verilerimizi bilgisayarların belleğinde depoluyoruz. Tabi bu mertebede fiziksel ve ya teknik nedenlerden dolayı hard diskimizde oluşan bir sıkıntı ile bütün verilerimizi kaybedebiliriz.

Ankara data kurtarma çalışmaları ile bir hayli firma aracılığıyla kaybolduğunu sandığınız veriler geri getirilebilir. Göz ardı edilemeyecek bir konu var ki, bu sizi parasal olarak da ciddi manada etkileyecektir. Bu yüzden ilk olarak, bu tarz problemleri yaşamamak açısından, yeterli bilgi sahibi olmak amaçlanmalıdır. Düşünüleceği üzere bir olgu, ilk önce toplumun çoğunlukta olduğu kesimlerde ortaya çıkar. Ankara’de Türkiye’nin ikinci büyük metropolü olarak teknolojik çalışmaların daha hızlı ilerlediği şehirlerden biridir. Ankara hard disk veri kurtarma konusuyla ilgilenen pek çok firmaya sahiptir. Bu açıdan son senelerde hayli gelişen Ankara veri kurtarma çalışmaları %90 a varan neticelerle geri dönüşüm yapmaktadır. Kullanıcıların en büyük yanılgısı, verilerini hiç kaybolmayacakmış gibi düşünmesidir. Aksine elektronik olan her şeyin bir ömrü vardır. Bu yüzden yedekleme işlemleri RAID sistemleri ile yapılmalıdır. Bir meseleyle karşılaştığınızda bu sistemler ile verilerinizin geri dönüşümü daha kolay olarak sağlanacaktır. Ankara RAID data kurtarma alanında da tecrübeli kadroya sahip kuruluşlar barındırır. Data kurtarma hizmeti, temelinde büyük oranda bu konuyla alakalı bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından geliştirilmiş yazılım alt yapısına dayanır. Her data kurtarma işlemi, tek tek incelenerek özel bir çalışma gerektirir. Bu yüzden çalışacağınız firmayı doğru seçmek ehemmiyetlidir. Bilgilerinizi kurtarmak isterken geri dönüşü olmayacak bir şekilde kaybedebilirsiniz. Şayet bu işlemi yaptıracaksanız, sıhhatli hizmet veren ve emin firmalarla çalışmalısınız.

Hard Disk Veri Kurtarma SRC Bilgisayar

Src Bilgisayar Veri Kurtarma Alanında Profesyonel Olarak Detaylı Analiz ve Hizmet Vermektedir.Bozulan Harddisk’ten Veri Kurtarma İşlemi Uzman Teknik Personel Tarafından Kusursuzluk İlkesi Hedef Alınarak Yapılmaktadır.
Veri Kurtarma Merkezimiz:Sabit disk sürücüleri ve IDE, EIDE, SATA, SAS ve SCSI sabit disk sürücüleri tüm markalar ve sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ve laptop modelleri dahil olmak üzere işletim sistemlerine veri kurtarma hizmeti vermektedir.Bazı durumlarda kurtarma işlemi geç sonuç verebilir üzerine veri yazılması, amatör olarak yapılan kurtarma işlemi veya virüsten kaynaklanan sorunlar fiziksel hasarlı hard diskler yüzeysel hasar çizilmiş hard disklerden kurtarılmaz bu gibi sorunlar analiz edildikten sonra sonuç belli olur.

Taşınabilir hard diskler ve bilgisayarlar fiziksel darbelerde yüksek olasılıkla veri kaybı yaşar, Bu durumlarda uzman deneyimli teknik personel tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir.

SRC Bilgisayar Veri Kurtarma Kızılay – Ankara

SRC Bilgisayar; Veri ve Data Kurtarma İşlemlerini %90 Başarı Oranıyla Sağlamaktadır. Alanında Uzman Teknik Personel ve Yüksek Teknik Kurtarma Ekipmanları Sayesinde Bize Getirdiğiniz Cihazınız Hiçbir Zarar Görmeden Kayıp Verileriniz Kurtarılarak Size Teslim Edilir.
Notebook ve Laptoplarınız da Format Sonrası Kayıp Verileriniz Sizin Onayınıza Sunduktan Sonra Kurtarılmaktadır. .. Alışılagelmiş her türlü veri kayıpları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Detaylı Fiyat Bilgisi Taramadan Sonra ve Dosyanın Boyutlarına Göre Farklılık Göstermektedir.